काभा २० वर्ष मुनिको  महिला भलिबल जुलाई १८ देखि, नेपालको पहिलो खेल श्रीलङ्कासँग

 असार २५, २०८१ मंगलबार १३:२:३४ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

काठमाण्डौ  – काभा २० वर्ष मुनिको  महिला भलिबल प्रतियोगिता २०२४ को खेल तालिका सार्वजनिक भएको छ । काभाले आज सार्वजनिक गरेको खेल तालिकाअनुसार प्रतियोगिता माल्दिभ्सको मालेमा जुलाई १८  अर्थात साउन ३ गतेदेखि जुलाई २० अर्थात साउन ५ गतेसम्म हुनेछ ।

नेपालले आफ्नो पहिलो खेलमा साउन ३ मा श्रीलङ्कासँग खेल्ने छ । ४ गते कीर्गिस्तानसँग खेल्ने छ । ५ गतेको अन्तिम खेलमा नेपाल र माल्दिभ्स खेल्ने तालिका छ । प्रतियोगिता सिंगल राउण्ड रोविनका आधारमा खेलाइने छ । यो प्रतियोगितामा भाग लिन नेपाली टोली साउन १ गते माल्दिभ्स जाने भएको छ । 

अन्तिम अपडेट: साउन ५, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया