रक्सीले मातेका ज्वाइँले गरे सासूको हत्या

 साउन २, २०७६ बिहिबार १५:२७:२३ | प्रेमनारायण आचार्य
unn.prixa.net

अर्घाखाँची - शीतगंगा नगरपालिकामा रक्सी पिएर मातिएका ज्वाइँले सासूको हत्या गरेका छन् । 

दाङ जिल्लाकाे राप्ती गाउँपालिका घर भएका २९ वर्षीय वसन्त कुमालले ससुराली आएका बेला अर्घाखाँची शीतगंगा-८, सातमारा बस्ने सासू ४३ वर्षीय ईन्द्रा कुमाललाई घाँटीमा डोरीले कसेर हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

माइतीमा रहेकी श्रीमतीलाई लिन असार २९ गते ससुराली आएका आराेपित वसन्तले सोमबार राति सासूसँगै बसेर रक्सी पिएकाे र त्यसै क्रममा झगडा हुँदा घाँटीमा डोरीले कसेर हत्या गरेपछि भान्साकोठामा बारेको बाँसको चिरपटमा सासूलाई झुन्डाएको स्वीकार गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार सासूको हत्यापछि आराेिपत कुमालले सासू झुन्डिएको भन्दै गाउँलेलाई बोलाएकाे र गाउँलेहरु आइपुग्दा कुमाल भागेर नजिकै आफन्त कहाँ लुकेर बसेका थिए।

इलाका प्रहरी कार्यालय ठाडाबाट प्रहरी निरीक्षक गणेश बहादुर नरालको नेतृत्वमा गएको प्रहरीको टोलीले अभियुक्त कुमाललाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले अभियक्त कुमाललाई पक्राउ गरी थप अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।
 

अन्तिम अपडेट: मंसिर २९, २०७६

प्रेमनारायण आचार्य

प्रेमनारायण आचार्य अर्घाखाँची उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया