कीर्तिपुरमा ‘प्लाष्टिक पिच’

 जेठ २६, २०७६ आइतबार ७:४०:८ | उज्यालो सहकर्मी

 

काठमाण्डौमै पहिलो पटक कीर्तिपुरमा ‘प्लाष्टिक पिच’ गरिएको छ । तीनकुनेदेखि कीर्तिपुर गेटसम्म करिब दुई सय मिटर सडकमा यस्तो पिच गरिएको हो ।

यसरी पिच गर्ने क्रममा अलकत्रा र गिटी बालुवासँगै प्लाष्टिकको खोल मिसाइन्छ । अनि अलकत्रा र गिटी बालुवासँग मिसाएर सडक कालोपत्रे गरिन्छ ।

नौ महिनाअघि नेपालमै पहिलोपटक ग्रिन रोड वेस्ट मेनेजमेन्ट कम्पनीको पहलमा पोखरामा प्लाष्टिकको पिच गरिएको थियो । अहिले कीर्तिपुर नगरपालिकाले यही कम्पनीसँग मिलेर परीक्षणको रुपमा सडक पिच गरेको हो ।

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया